fbpx
Strona główna » Produkt Assassins Creed Mirage Deluxe Edition Konto Epic Games Offline PC Dostęp

Assassins Creed Mirage Deluxe Edition Konto Epic Games Offline PC Dostęp

14,50

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Assassins Creed Mirage Deluxe Edition Konto Epic Games Offline PC Dostęp

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Premiera oraz wysyłka 05.10.2023

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski / Angielski

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Assassins Creed Mirage Deluxe Edition Konto Epic Games Offline PC Dostęp

Na pewno gra Assassin’s Creed Mirage Dostęp to przede wszystkim krok w dobrym kierunku, gdyż wracamy do podstaw klasycznej serii gier, które wykorzystują nic innego, jak kilka nowoczesnych mechanik co sprawia, że nowy Assassin’s Creed Mirage Konto Offline prezentuje się lepiej niż poprzednia część. W tym wypadku powrót do korzeni nie jest tylko i wyłącznie hasłem, lecz faktycznie jesteśmy w stanie wyczuć w gameplayu odrobinę istotnych zmian, które były potrzebne po to, aby w odpowiedni sposób skondensować rozgrywkę tak, aby ta była ciekawsza.

Mniej generycznej zawartości.

W ten sposób gra Assassin’s Creed: Mirage Dostęp pozbywa się wielu generycznych misji, co jednocześnie sprawia, że samo obcowanie z grą jest o wiele bardziej przemyślane i nawet misje poboczne mają swój własny sznyt i nie nużą nas właśnie wspomnianą powtarzalnością, co już samo w sobie wydaje się sporym przeskokiem w stosunku do wielu poprzednich części. Należy dodać samo ukończenie wątku fabularnego w grze Assassin’s Creed: Mirage PC może nam zająć do 20 godzin co i tak wydaje się rozsądnym czasem trwania kampanii stosunku do wielu gier, jakie wcześniej wychodziły w tej serii. Na pewno jest to rozsądne podejście i nie da się ukryć, że w ten sposób seria gier Assassin’s Creed Mirage Konto Współdzielone mocno stawia na odmienione elementy, gdzie faktycznie mamy do czynienia z mniejszym wpływem gry RPG za to w dużym stopniu jest, ona bardziej skupioną mechaniką do pierwszych dwóch odsłon co jednocześnie sprawia, że broń nie staje się silniejsza, lecz jej wygląd nadal możemy modyfikować, co prezentuje się lepiej, nie da się ukryć, że tego typu podejście wydaje się tutaj jak najbardziej uzasadnione.

Właściwa rozgrywka bez elementów RPG.

To właśnie pozbycie się wielu elementów na wieży gra staje się o wiele bardziej kameralna, nawet jeśli chodzi o wątek główny, choć nadal mamy odpowiednią liczbę emisji pobocznych, które są na tyle ciekawe, aby nas zainteresować, co jednocześnie sprawia, że o wiele chętniej decydujemy się na przechodzenie ich, co pozwala nam w pełni skupić się na ukończeniu zabawy. Warto dodać, że gra Assassin’s Creed Mirage PC nie ma w sobie żadnego dodatkowego elementu, jeśli chodzi o współczesność, co sprawia, że skupiamy się tylko i wyłącznie na wydarzeniach obecnych i nie da się nie zauważyć, że jest to dobry sposób na kreowanie gry, zwłaszcza jeśli mówimy tutaj o zwartej i kompletnej historii, która w dużej mierze pozwala nam poznać początki Basima co jednocześnie daje nam również kilka różnych zwrotów akcji, które odbywają się podczas gry, nie da się ukryć, że niektóre z nich są naprawdę zaskakujące.

Ciekawy wątek fabularny i lepsze AI przeciwników.

Nawet weterani serii mogą być zaskoczeni niektórymi działaniami, ale mimo wszystko świadczy to dobrze o samej grze. Trzeba zwrócić uwagę, że w grze Assassin’s Creed Mirage Konto poprawiono przede wszystkim sztuczną inteligencję AI, co jest bardzo zauważalne podczas starć z wieloma wrogami. Teraz tego typu starcia mogą być po prostu bardziej wymagające, przez co musimy stosować różnego rodzaju uniki czy też inne taktyki po to, by sobie radzić z przeciwnikami, którzy mogą być naprawdę wymagające zwłaszcza w momencie, gdy zwiększa się nasza rozpoznawalność i pojawiają się coraz to silniejsi przeciwnicy, którzy mogą zrobić nam faktycznie krzywdę.

Nowoczesny asasyn z klasycznymi mechanikami.

W takiej sytuacji należy również pochwalić system gry, który każda prowadzić różnego rodzaju śledztwa po to, aby odkryć sposób na likwidację naszego celu lub też tożsamość osoby, którą mamy zlikwidować co jednocześnie sprawia, że gra w żaden sposób nie prowadzi nas za rękę i niezależnie od wszystkiego, co sami musimy dojść do niektórych wniosków, co z pewnością w wielu przypadkach może wydłużyć czas rozgrywki. Warto dodać, że nie jest to sztuczne wydłużanie gry, lecz faktycznie możemy dobrze się bawić podczas tego typu śledztw, gdzie faktycznie rozgrywka jest naprawdę zróżnicowana na wiele różnych sposobów. To też pokazuje, jak długą drogę przeszedł Assassin’s Creed Mirage Dostęp Do Konta, że zmieniono w nim aż tyle istotnych rzeczy.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Assassins Creed Mirage Deluxe Edition Konto Epic Games Offline PC Dostęp”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *