fbpx
Strona główna » Produkt The Last of Us Remake Digital Deluxe Konto Steam PC Offline Dostęp

The Last of Us Remake Digital Deluxe Konto Steam PC Offline Dostęp

9,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

The Last of Us Remake Digital Deluxe Konto Steam PC Offline Dostęp

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski – pełny dźwięk

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

The Last of Us Remake Digital Deluxe Konto Steam PC Offline Dostęp

W grach, gdzie główną tematyką wydają się różnego rodzaju zombie The Last of Us Remake Deluxe Edition Dostęp jest prawdziwym powiewem świeżości i jednocześnie kultowym dziełem, które pokazuje, jak gra może znajdować się blisko filmu. Można powiedzieć, że widząc niektóre obrazy w samej grze, jesteśmy w stanie powiedzieć jednoznacznie, że jest to w pełni doświadczenie filmowe, które w dużej mierze jest oparte na relacji Joela i Eli co jednocześnie sprawia, że ta gra nabiera intymnego charakteru. Oczywiście w grze The Last of Us: Part I Pobierz najważniejsze są ludzkie emocje i nie da się ukryć, że początkowa niechęć Joela do Eli i traktowanie jej jak zwykłego ładunku jest tutaj emocjonalnie zaznaczone i faktycznie ich relacje dopiero z czasem na skutek pewnych zdarzeń wydają się zmieniać, na coraz bardziej świadome przez to jednocześnie Joel w końcu staje się kimś ważnym w życiu Elie, co również pokazuje, jak bardzo jest to prawdziwa i poruszająca historia.

Niezapomniana przygoda i prawdziwa podróż z drogą w tle.

Przede wszystkim zadanie wydaje się proste, ponieważ polega na wyprowadzeniu nastolatki, poza strefę objęta kwarantanną. Jak się okazuje proste zadanie w grze The Last of Us: Part I Dostęp staje się jednocześnie prawdziwym wyzwaniem i niesamowitą walką o przeżycie, gdzie to tak naprawdę nie sami zarażeni są głównym problemem, co ludzie a dokładniej ich zła natura. Należy zauważyć, że różnego rodzaju bandyci czy też inne grupy, które przemierzają ten świat, nie zawsze mają właściwe zamiary, dlatego też często dochodzi do sytuacji, gdzie Joel jest zmuszony chronić Elie, co jednocześnie daje tak piękny obraz tego, czym faktycznie The Last of Us Remake Dostęp Do Konta to gra niezwykła.

Odświeżona formuła i inne wrażenia.

Należy dodać, że w tym wypadku jest to również odświeżone przeżycie, ponieważ sama gra została usprawniona łącznie z ogólną mechaniką rozgrywki oraz odczuwalnie lepszym sterowaniem i kilkoma dodatkowymi opcjami, które okazują się bardzo przydatne podczas samej rozgrywki. Oczywiście cała historia fabularna w grze The Last of Us Part I Dostęp Do Konta została odtworzona w pełni, gdzie nie zmieniono praktycznie nic, co mogłoby wpłynąć na wierność całej tej historii. W ten prosty sposób gra The Last of Us: Part I to przede wszystkim niezapomniany finał, który daje do myślenia i jednocześnie pokazuje, do czego mogą być zdolni ludzie, którzy chcą osiągnąć cel za wszelką cenę.

Gra i dylematy moralne.

Sama gra zadaje też wiele ważnych pytań, które jednocześnie pokazują, że świat nie jest czarno biały i że tak naprawdę ma on wiele różnych odcieni, co idealnie kontrastuje z tą dojrzałą i przemyślaną fabułą. Warto dodać, że sama rozgrywka opiera się głównie na eksploracji oraz wykonywaniu poszczególnych zadań i przede wszystkim na przetrwaniu co wydaje się trudne w świecie zarażonych klikaczy. Do dyspozycji posiadamy jednak określone pułapki oraz różnego rodzaju cichą broń, która pozwoli nam pewnie z zaskoczenia wyeliminować klikacza, jednocześnie nie wdając się w walkę z większą ilością wrogów. Gra The Last of Us Part I Offline Konto po prostu premiuje skradanie i trzeba przyznać, że te zostało zaprojektowane z odpowiednim pomysłem, co faktycznie jest zauważalne podczas głównej rozgrywki.

Oprawa i odświeżona jakość gry.

Można też zauważyć, jak dużą zmianę graficzną przeszedł sam tytuł, co też sprawiło, że taka odświeżona oprawa graficzna pod wieloma względami przebija sam oryginał, który przecież nie wyglądał źle. To też pokazuje, ile tak naprawdę jesteśmy jeszcze w stanie wycisnąć z samej gry, obserwując różnego rodzaju lokacje, które są po prostu malownicze i niesamowite pod wieloma względami.

CYFROWA EDYCJA DELUXE ZAWIERA :

Kompletna fabuła The Last of Us
Dodatkowy epizod – prequel Left Behind
Dwa ulepszenia perków (szybszy dostęp)
U. pistoletu/karabinu (szybszy dostęp)
Wybuchowe strzały (szybszy dostęp)
Filtr Dither Punk (szybszy dostęp)
Tryb speedrunnerski (szybszy dostęp)
Sześć skórek broni (szybszy dostęp)

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „The Last of Us Remake Digital Deluxe Konto Steam PC Offline Dostęp”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *