fbpx
Strona główna » Produkt Star Wars Jedi Survivor – Ocalały Konto Steam PC Dostęp Offline Deluxe Edition

Star Wars Jedi Survivor – Ocalały Konto Steam PC Dostęp Offline Deluxe Edition

18,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Star Wars Jedi Survivor Deluxe Edition Konto Steam PC Offline Dostęp

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Premiera oraz wysyłka 28.04.2023 

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski Pełny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Star Wars Jedi Survivor – Ocalały Konto Steam PC Dostęp Offline Deluxe Edition

Z pewnością temat Gwiezdnych Wojen wydaje się bardzo ciekawym uniwersum, które jednocześnie stara się adaptować coraz to nowsze historie, dzięki czemu mają one jedynie powiązanie z tym światem, ale całość stanowi już odrębną fabułę. Dokładnie tak samo jest w przypadku Star Wars Jedi Survivor – Ocalały Dostęp, ponieważ mamy tutaj do czynienia z kontynuacją upadłego zakonu i nie da się ukryć, że twórcy bardzo mocno starali się podkreślić taki delikatny przeskok czasowy, który jednocześnie pozwala nam zobaczyć głównego bohatera, czyli Cala Kestisa nieco starszego i jednocześnie o wiele bardziej obeznanego niż miało to miejsce w poprzednich częściach. Można powiedzieć, że postać ta pod wieloma względami wyrosła jednocześnie starając się cały czas nieprzerwanie uciekać przed swoim losem.

Grafika i wygląd poszczególnych planet.

Oczywiście warto zauważyć, że Star Wars Jedi Ocalały Dostęp zachwyca grafiką, wystarczy tylko spojrzeć na duże i rozbudowane lokacje, aby zauważyć, jak bardzo uchwycono pewne szczegóły, które wpływają, na różnorodność wszystkich dostępnych planet co daje nam z pewnością wielkie pole do popisu. Można powiedzieć, że w ten sposób otrzymujemy również bardziej rozbudowa rano rozgrywkę, jeśli chodzi o naszych sojuszników, którzy tym razem starają się uczestniczyć razem z nami w niektórych misjach, co wydaje się bardzo istotne i jednocześnie zwiększa też skalę samej potyczki. Można powiedzieć, że nie są to kosmetyczne zmiany, dlatego też gra Star Wars Jedi: Ocalały Konto Offline prezentuje się naprawdę dobrze, dając jednocześnie zupełnie inny feeling walki, z którym nie mieliśmy do czynienia w pierwszej części.

Rozbudowana opcja ulepszania broni i nauki nowych ataków.

Można powiedzieć, że przede wszystkim rozbudowano broń, którą nie jesteśmy w stanie używać w trakcie rozgrywki, co może wydać się bardzo istotne z wielu powodów. Należy zauważyć, że w ten sposób jesteśmy w stanie sporo zyskać, zwłaszcza że sama gra premiuje używanie wielu różnych broni, które dzięki temu mogą się rozwijać. W ten sposób nasz główny bohater jest w stanie nauczyć się nowych specjalnych ataków, które mogą się przydać podczas starcia z wieloma przeciwnikami. Poziom trudności w grze Star Wars Jedi Survivor – Ocalały Konto Współdzielone nadal stoi na wysokim poziomie, a samo odradzanie wrogów jest o wiele bardziej rozbudowane, niż miało to miejsce w poprzedniej części, przez to nie czujemy znużenia, walcząc z kolejnymi falami przeciwników. W tym wszystkim pomaga właśnie widowiskowa walka, która pod wieloma względami wyprzedza to, co znaliśmy z poprzedniej części. Należy dodać, że sama fabuła w grze Star Wars Jedi Survivor Konto nadal posiada swoje mroczne tony, dzięki czemu nie mamy tutaj do czynienia z radosną opowieścią, co jednocześnie świetnie wpisuje się w ramy produkcji, nie odbiegają zbytnio od pierwowzoru.

Inni przeciwnicy stanowią wyzwanie.

To też pokazuje, że w tym momencie mamy również do czynienia z nowymi typami przeciwników, którzy będą zagrożeniem na kolejnych planetach, które zwiedzimy jednak walka z nimi to przede wszystkim miodny i ciekawy element samej gry. Należy dodać, że w samej grze Star Wars Jedi: Ocalały pojawią się również walki z większymi przeciwnikami, które wymagają od nas większej zręczności i umiejętności wykorzystania słabych punktów przeciwnika. Można powiedzieć, że jest to bardzo ważny aspekt, który w tym wypadku odgrywa szczególną rolę, zwłaszcza że w ten sposób jesteśmy w stanie wygrać każdą walkę.

Właściwe doświadczenie dla gracza.

Oczywiście w samej grze ani na chwilę nie zapomniano o rozbudowanych przerywnikach filmowych, które świetnie wnoszą ciekawą atmosferę do samej produkcji, dając jednocześnie graczowi idealną grę, która w dużej mierze nastawiona jest na filmowe doświadczenie, co idealnie wpasowuje się w klimat Gwiezdnych Wojen. Na pewno sporo zyskamy, wybierając właśnie taką opcję.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Star Wars Jedi Survivor – Ocalały Konto Steam PC Dostęp Offline Deluxe Edition”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *