fbpx
Strona główna » Produkt Sonic Frontiers Deluxe Edition Konto Xbox One / Series X/S

Sonic Frontiers Deluxe Edition Konto Xbox One / Series X/S

400 w magazynie

14,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Sonic Frontiers Deluxe Edition Konto Xbox One / Series X/S

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

KAŻDY PO ZAKUPIE OTRZYMUJE  INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTA NIE SĄ PRZEPEŁNIONE !!!

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski / Angielski / inny

* Przeznaczenie: XBOX ONE –  XBOX SERIES X/S

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

GRASZ NA WŁASNYM PROFILU!

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

Sonic Frontiers Deluxe Edition Konto Xbox One / Series X/S

Trzeba przyznać, że najnowsza odsłona Sonica to przede wszystkim różnego rodzaju eksperymenty ze swoją formułą co jest szczególnie widoczne w momencie, gdy zrozumiemy, że od teraz produkcja jest niczym innym jak grą przygodową w otwartym świecie. Oczywiście nie zabrakło tutaj różnego rodzaju platform czy też innych rzeczy, po których Sonic może skakać, dlatego też cała wyspa jest pełna wielu różnych tajemnic, które możemy odkryć wraz z postępami w fabule. Warto dodać, że Sonic Frontiers Konto Offline to przede wszystkim możliwość dodania gry do konta Steam, dzięki czemu możemy już od razu zapoznać się z historią niebieskiego jeża. Sama wyspa Starfall Island jest pełna różnego rodzaju zagadek, które należy rozwiązać, aby móc przejść dalej.

NA NIEZNANEJ WYSPIE.

Warto zwrócić uwagę, że Sonic nie jest tym razem sam, jednak jego towarzysze gdzieś zagubili się na wyspie i musimy ich odnaleźć, aby móc skorzystać z ich pomocy w trakcie gry. Z pewnością jest to świetny pomysł na budowanie opowieści, dlatego też Sonic Frontiers Dostęp wydaje się niekiedy naprawdę rozległy, zwłaszcza jeśli przemierzamy jedną z pięciu wysp, jakie są dostępne w całej grze. W tym wypadku nie odczujemy jednak uczucia pustki, ponieważ w grze możemy liczyć na rozmaitą ilość atrakcji, a także licznych bossów, których pokonanie zajmie nam trochę czasu.

WYZWANIA ZA CIEKAWE NAGRODY.

Oczywiście w grze Sonic Frontiers Deluxe Edition Konto  nie zapomniano również o wyzwaniach, które również pojawiają się podczas gry i dzięki ich wykonaniu jesteśmy w stanie uzyskać parę unikalnych przedmiotów, które również mogą wpłynąć na rozgrywkę. Z pewnością łowienie ryb przez Sonica to kolejna z wielu innych aktywności, którą możemy napotkać na wyspie, co też pokazuje, że twórcy mocno postawili na różnorodność zadań, które mamy do wykonania. Można powiedzieć, zakręci się to wokół przysłowiowej pętli, dzięki czemu nasz bohater może bez problemu rozwinąć swoją prędkość, co pozwoli mu pokonywać oddalone przeszkody. Z pewnością takie zupełnie nowe podejście do Sonica sprawia, że ta gra zyskuje więcej głębi i przede wszystkim jest o wiele bardziej rozbudowana fabularnie niż poprzednie klasyczne odsłony.

WIELE NOWYCH RUCHÓW UŁATWIA STARCIA.

Warto podkreślić, że sam bohater gry Sonic Frontiers Konto Steam PC nauczył się także wielu nowych ciekawych sztuczek, które jesteśmy w stanie wykorzystać w trakcie walk z bossami, którzy są naprawdę wymagający, zwłaszcza jeśli szukamy odpowiedniego poziomu wyzwania. Na pewno początkowe starcia są o wiele bardziej dopracowane, dlatego też zejdziemy tam mnóstwo różnorodności. Oczywiście kompletnie nowa umiejętność Cyberokrąg daje nam możliwość szybszego przemierzenia wyspy, ale co ciekawe element ten jesteśmy w stanie wykorzystać także podczas starć z wieloma przeciwnikami. Trzeba więc przyznać, że daje to o wiele większą paletę ruchu, co jednocześnie daje nam więcej frajdy z przemierzania wszystkich poziomów.

W PEŁNI OTWARTY ŚWIAT GRY.

Ponieważ lokacje w grze Sonic Frontiers Download są w pełni otwarte, możemy je przemierzać w dowolnie wybrany przez nas sposób, co wydaje się bardzo interesującym wyborem, zwłaszcza jeśli decydujemy się na takie podejście. Tutaj warto zauważyć, że mimo wszystko poprzez wszystkie te zmiany i dodanie prosty elementów pochodzących z gier RPG nie wpływa to w żaden sposób na tożsamość samego Sonica. To nadal fajna gra familijna, gdzie najmłodsi będą mogli się świetnie bawić, a jednocześnie kolekcjonować wiele ciekawych przedmiotów, które potem będziemy mogli wykorzystać określonym obszarze gry. Oczywiście jedynym lekkim zgrzytem wydaje się ten sam fakt, że z początku bohater wydaje się nieco wolny, a dopiero po odpowiednich modyfikacjach jesteśmy w stanie uzyskać znaczące przyspieszenie, co wymusza na nas inwestowanie punktów w określone statystyki. Oprócz tego jest to nadal ta sama gra, którą pokochały miliony ludzi, nie da się ukryć, że po prostu Sonic to już ikoniczna postać, która ma swoich wiernych fanów.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Sonic Frontiers Deluxe Edition Konto Xbox One / Series X/S”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *