fbpx
Strona główna » Produkt Marvel’s Guardians of the Galaxy Deluxe Edition PC Dostęp Do Konta Steam Offline

Marvel’s Guardians of the Galaxy Deluxe Edition PC Dostęp Do Konta Steam Offline

9,99

Ilość:
(1 ocena)
Opisz swoje wrażenia

Marvel’s Guardians of the Galaxy Deluxe Edition PC Dostęp Do Konta Steam Offline

 🔥🔥 PREMIERA 🔥🔥

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Po zaakceptowaniu Twojej wpłaty otrzymujesz e-mail, hasło oraz dokładną instrukcję

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Polski / Angielski / inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Marvel’s Guardians of the Galaxy Deluxe Edition PC Dostęp Do Konta Steam Offline

 

Marvel’s Guardians of the Galaxy to trzecioosobowa gra akcji, w której grasz jako Peter Quill, AKA Star-Lord, opętany obsesją kapitana tytułowych najemników, którzy stali się bohaterami lat 80. Gra zabierze ciebie i twoją drużynę na różne planety, gdzie będziesz musiał strzelać do wrogów swoimi podwójnymi pistoletami i rozkazać reszcie Strażników, aby wykonywali specjalne ruchy w walce. Spokojniejsze momenty w grze sprawiają, że odkrywasz najdziwniejsze zakątki galaktyki Marvela, wybierasz opcje dialogowe i wykorzystujesz swoich sojuszników do burzenia ścian lub tworzenia mostów z gałęzi. Ale w najlepszym wydaniu mosty i ściany w Strażnikach Galaktyki Marvela są w pewnym sensie czysto metaforyczne, a twoje relacje z kolegami z załogi są najważniejsze.

Większość z 16 rozdziałów przedstawia Strażników przedzierających się przez nową planetę, statek lub stację kosmiczną, strzelając do gówna, wkraczając w przerywniki filmowe i rozwiązując zagadki środowiskowe za pomocą siły Draxa lub umiejętności hakerskich Rocketa. Brzęcząc po okolicy, mogę w kluczowych momentach naciskać jeden z przycisków na ramieniu, aby wybrać opcję dialogową, kierując rozmowę w jedną lub drugą stronę. Czasami gra wyskakuje z typowym monitem „Rakieta zapamięta to”, a czasami moje dane wejściowe po prostu dodają trochę smaku.

Wszyscy Strażnicy mają silne osobowości, więc oglądanie ich razem jest główną atrakcją w i tak już doskonałej grze. Przez wiele godzin nastrojowych pogawędek obserwujesz jak para buduje ze sobą przyjazne relacje, które możesz pielęgnować. Guardians of the Galaxy jest pełen takich prawdziwych chwil. Strażnicy nigdy nie przestają strzelać do siebie nawzajem — taka jest ich natura — ale jest to różnica między celowym zranieniem uczuć rywalizującego dziecka a obijaniem rodzeństwa. Zgodnie z rzeczywistością, Strażnicy nie zmieniają się błyskawicznie, gdy wypowiadasz magiczne słowa — ich ewolucja jest stopniowa i czasami bolesna.

Marvel’s Guardians of the Galaxy Deluxe Edition PC Dostęp Do Konta Steam opowiada o trudnościach związanych z przyjaźnią i znalezieniem rodziny, ale także o tym, jak potrzebne jest połączenie dla nas wszystkich. Gra pokazuje, jak frustrujące mogą być postacie, takie jak Rocket Raccoon. Ale pod jego nieobecność odkrywasz, że mniej przepychasz się przez historię tylko po to, by znaleźć drogę z powrotem do niego, nawet jeśli nadal był zły – cokolwiek, by nie być już sam. Pokochanie kogoś lub grupy osób wymaga pracy, i to jest ta wspólna praca, z której korzysta Marvel’s Guardians of the Galaxy.

1 ocena dla Marvel’s Guardians of the Galaxy Deluxe Edition PC Dostęp Do Konta Steam Offline

  1. deepu.nihanth

    “Great service. Quick response. Highly recommended.”

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *