fbpx
Strona główna » Produkt Lords Of The Fallen Deluxe Edition Konto Offline Xbox Series X/S

Lords Of The Fallen Deluxe Edition Konto Offline Xbox Series X/S

249 w magazynie

19,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Lords Of The Fallen Deluxe Edition Konto Offline Xbox Series X/S

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Premiera oraz wysyłka 13.10.2023

KAŻDY PO ZAKUPIE OTRZYMUJE  INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTA NIE SĄ PRZEPEŁNIONE !!!

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski / Angielski / Inny

* Przeznaczenie: XBOX SERIES X/S

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

GRASZ NA WŁASNYM PROFILU!

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

Lords Of The Fallen Deluxe Edition Konto Offline Xbox Series X/S

Trzeba przyznać, że gra Lords of the Fallen 2 Dostęp to przede wszystkim zaskoczenie, gdyż nikt nie spodziewał się, że twórcy zdecydują się na odświeżenie marki, która powstała paręnaście lat temu. Jak widać, warto było jednak czekać tyle czasu, ponieważ sama gra Lords of the Fallen Dostęp do Konta w dużej mierze stawia przede wszystkim na wielkość świata, który jest zdecydowanie większy, nawet kilkakrotnie niż miało to miejsce w poprzedniej części. Należy również zauważyć, że mamy tutaj do czynienia z mniej liniowym charakterem rozgrywki co jednocześnie wpływa na większą otwartość świata i daje nam również więcej możliwości działania, z czego warto skorzystać. Jakby nie patrzeć Lords of the Fallen Konto Offline inspirowana jest w wyraźny sposób serią Dark Souls, dlatego tutaj również możemy spodziewać się większego poziomu trudności, jednak w tym wypadku jest to po prostu ciekawe wyzwanie, które warto podjąć, zwłaszcza jeśli chcemy w jakikolwiek sposób wpłynąć na rozwój naszego bohatera, co ma istotne znaczenie dla fabuły.

Tryb PVP i poziom rozgrywki.

Należy dodać, że niezależnie od wszystkiego mamy tutaj również dostępny tryb PVP co jednocześnie sprawia, że gracze mogą nas w dowolny sposób zaatakować, co jeszcze bardziej utrudnia poziom zabawy, jednak warto również zwrócić uwagę na fakt, że istnieje tutaj również moduł kooperacji, dzięki któremu jesteśmy w stanie jeszcze bardziej doświadczyć samej rozgrywki. W samej grze Lords of the Fallen Xbox Dostęp spotkamy również licznych bossów, których pokonanie w dużej mierze zależy od tego, czy przejdziemy do następnej części opowieści. Warto zauważyć, że na samym początku bossowie wydają się stosunkowo łatwi, jednak z czasem pojawią się silniejsi przeciwnicy, którzy będą stanowić już prawdziwy orzech do zgryzienia i pokonanie ich zależy w dużej mierze od naszej zręczności oraz od tego, jak rozwijamy naszą postać podczas zabawy. Taki niekoniecznie w pełni zaawansowany poziom trudności wydaje się jednak w tym wypadku zaletą, a nie wadą, dlatego też warto rozwijać, postać w taki sposób, aby ta była bardziej zręczna i zadawała więcej obrażeń, co jest z pewnością bardzo istotne podczas przechodzenia ogólnej fabuły.

1000 lat później.

W tym wypadku akcja gry Lords of the Fallen Konto Xbox dzieje się co najmniej 1000 lat później, przez co mamy do czynienia z ciekawą mechaniką przechodzenia pomiędzy światem żywych a umarłych a trzeba przyznać, że takim łącznikiem, który można uznać jednocześnie za portal do wspomnianych światów, wydaje się lampa, którą mamy przy sobie co jednocześnie pozwala nam rozwiązywać różnego rodzaju zagadki środowiskowe, jakie napotkamy podczas samej zabawy. Nie da się ukryć, że różnorodność przeciwników w grze Lords of the Fallen 2 PC jest również ogromną zaletą samej produkcji, zwłaszcza że niezależnie od wszystkiego każdy przeciwnik ma swoje własne słabe punkty, które musimy wykorzystać podczas walki, aby szybciej poradzić sobie z danym potworem. Należy dodać, że śmierć w grze nie kończy rozgrywki, co jednocześnie sprawia, że przebywanie w drugim świecie staje się trudniejsze niż w normalnym, w którym uczestniczymy, przez cały czas jednak istnieje szansa na to, aby wyrwać się z objęć śmierci i wrócić do prawdziwego świata żywych, lecz w tym wypadku musimy pokonać o wiele silniejszych przeciwników, co jednocześnie sprawia, że życie wydaje się po prostu nagrodą za pokonanie przeciwności losu.

Mistrzowie grozy i horroru.

Jakby nie patrzeć kilka charakterystycznych elementów i wyraźne inspiracja dziełami Beksińskiego czy Gigera sprawia, że mamy do czynienia z naprawdę mrocznym i klimatycznym światem nie da się ukryć, że tego typu oprawa jest mocno wciągająca, zwłaszcza że niezależnie od wszystkiego zawsze możemy pograć ze znajomymi w trybie online po to, aby wspólnie przechodzić wątek fabularny, który w dużej mierze jest skupiony na przeciwniku, którego pokonaliśmy w pierwszej części gry. Jakby nie patrzeć sama gra nie jest też kontynuacją zabawy, lecz kompletnie odświeżonym tytułem, który po prostu przedstawia podobną linię fabularną, przesuwając akcje o wiele lat później, co wydaje się tutaj bardzo rozsądnym działaniem, które jednocześnie ma ogromny wpływ na samą rozgrywkę w grze. Walka jest w końcu dynamiczna i jesteśmy w stanie bez większych problemów poruszać się naszym bohaterem, co pozwala jednocześnie wykonywać efektowne uniki, co nie da się ukryć pod wieloma względami, zwiększa tempo rozgrywki.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Lords Of The Fallen Deluxe Edition Konto Offline Xbox Series X/S”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *