fbpx
Strona główna » Produkt Fifa 23 Konto Steam PC Offline Dostęp

Fifa 23 Konto Steam PC Offline Dostęp

13,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Fifa 23 Konto Steam PC Offline Dostęp

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Dane wysyłane są w dniu premiery 30.09.22

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski /Angielski / inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Dzisiaj Fifa 23 Dostęp Offline to naprawdę nowa i w pełni odświeżona wersja poprzedniej edycji. Nie da się ukryć, że zmieniło się naprawdę dobrze. W końcu gracze pecetowi mogą na dobre wypróbować technologii HyperMotion. Warto podkreślić, że jest to ulepszona wersja tego silnika, gdzie w poprzedniej edycji jeszcze występowały różne błędy. Teraz jednak twórcy pokusili się o wrzucenie dwa razy więcej danych pochodzących z motion capture, co sprawiło, że animacje w grze mocno zyskały na jakości. Przede wszystkim zadbano tutaj o to, aby żadna z tych animacji się nie powtarzała. Jest to możliwe, ponieważ wspomniany silnik tworzy animacje na bieżąco, co z pewnością jest ciekawą zmianą, która spowodowała, że mecze w najnowszej Fifie jeszcze nigdy nie prezentowały tak dużego realizmu.

Dodany puchar kobiet i nie tylko.

Można powiedzieć, że wiele aspektów gry zostało przebudowanych. Jest to szczególnie zauważalne w przypadku gry w obronie, gdzie zdecydowanie postawiono na bardziej taktyczną część rozgrywki. W ten sposób nie tak łatwo strzelić bramkę, co z pewnością sprawia, że emocje na boisku są bardziej zauważalne. Przede wszystkim w grze Fifa 23 Steam Offline możemy rozegrać różnego rodzaju turnieje z serii Fifa World Cup, lecz tym razem oddano nam nie tylko męskie rozgrywki, ale także puchar kobiet co z pewnością jest nowością, która została dodana w tej odsłonie. Warto zwrócić uwagę, że twórcy samej gry, o wiele lepiej przyłożyli się do przedstawienia kobiecych sylwetek na boisku, dzięki czemu panie przypominają swoje rzeczywiste odpowiedniczki, co z pewnością ucieszy osoby, które śledzą damską piłkę.

Pełny crossplay ze znajomymi.

Warto podkreślić, że Fifa 23 Download to przede wszystkim długo wyczekiwana przez wszystkich funkcja crossplay, która pozwala w końcu pograć z osobami, które nie znajdują się na tej samej platformie. Jak dobrze, że w końcu twórcy gry wysłuchali prośby fanów, dzięki czemu gra mocno na tym zyskuje. Na uwagę w grze Fifa 23 Dostęp Do Konta zasługuje również ulepszony tryb Volta a w szczególności opcja Volta Arcade, co daje graczowi więcej opcji na personalizację wirtualnego awatara. Wirtualne kluby również doczekały się kilku kosmetycznych zmian, dzięki czemu mecze towarzyskie posiadają więcej opcji, co jednocześnie pozwala swobodniej ustawić wiele parametrów, co uprzyjemnia całą rozgrywkę.

Rozrywka na światowym poziomie.

W grze Fifa 23 PC pojawia się również ponad 100 dobrze odzwierciedlonych względem swoich odpowiedników stadionów, które prezentują się naprawdę realistycznie. W końcu dodano brakujące areny, dzięki czemu od teraz zmagania piłkarzy stoją na wysokim poziomie. Warto zwrócić uwagę, że mocno poprawiono jakość trawy, dzięki czemu wygląda ona naprawdę realistycznie i z pewnością rzuca się mocno w oczy. To nie jedyne poprawki graficzne. Twórcy w tym roku poprawili również detale związane z widownią, dzięki czemu oglądanie meczów w najnowszej odsłonie gry, to czysta przyjemność. Oczywiście zmiany pojawiły się także w przypadku powtórek dotyczących najlepszych akcji podczas meczu. Jest ich zauważalnie więcej i są one bardziej dopracowane, dzięki czemu gracz może, przyjrzeć się z dokładnością jak rozwijała się cała akcja.

Kariera na bogato.

Oczywiście w grze Fifa 23 nie mogło również zabraknąć trybu kariery. W tej odsłonie również przyjdzie nam się wcielić zarówno w piłkarza, jak i menadżera w zależności od tego, co nas bardziej interesuje. Jeśli zdecydujemy się na grę piłkarzem, to opcja ustawienia osobowości pozwoli nam zupełnie inaczej prezentować się na boisku, jak i poza nim. W tym roku tryb kariery jest o wiele bardziej rozbudowany, dzięki czemu gracze otrzymają więcej opcji, co sprawi, że wcielenie się w wirtualnego piłkarza jest o wiele lepiej przedstawione niż w poprzednich odsłonach wirtualnej piłki. To też udowadnia, że gra mocno poprawiła swoje niedociągnięcia, dzięki czemu gracze otrzymują dopracowany produkt, w który po prostu warto zagrać. Tak więc do zobaczenia na wirtualnych boiskach najnowsza odsłona gry zdecydowanie spełnia swoje zadanie, czyli bawi.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Fifa 23 Konto Steam PC Offline Dostęp”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *