fbpx
Strona główna » Produkt F1 Manager 22 Konto Offline Xbox One – Series X/S

F1 Manager 22 Konto Offline Xbox One – Series X/S

692 w magazynie

14,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

F1 Manager 22 Konto Offline Xbox One – Series X/S

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

KAŻDY PO ZAKUPIE OTRZYMUJE  INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTA NIE SĄ PRZEPEŁNIONE !!!

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski / Angielski / inny

* Przeznaczenie: XBOX ONE –  SERIES X/S

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

GRASZ NA WŁASNYM PROFILU!

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

F1 Manager 22 Konto Offline Xbox One – Series X/S

F1 Manager 22 to oficjalnie licencjonowana gra menedżerska Formuły 1, która stawia Cię w sytuacji szefów zespołów. Gra została opracowana przez brytyjskiego producenta gier wideo Frontier Developments. Firma znana jest z prac nad Elite Dangerous, Planet Coaster i Jurassic World Evolution.

PEŁNA KONTROLA NAD ZESPOŁEM

Jeśli interesujesz się Formułą 1, wiesz, że Formuła 1 to nie tylko samochody i kierowcy. Jest tak wiele polityk i strategii, którymi muszą się zająć szefowie zespołów. Podczas gdy kierowcy F1 rywalizują na torze, szefowie zespołów pomagają im i muszą podejmować właściwe decyzje na drodze do zwycięstwa.

F1 Manager 22 to gra, która koncentruje się na szefach zespołu, dlatego w tej grze nie ma jazdy. Będziesz odpowiedzialny za prawie wszystko w zespole, w tym za zarządzanie budżetami zespołu, zatrudnianie kierowców i personelu, tworzenie strategii wyścigowych i nie tylko. Gra dosłownie daje ci pełną kontrolę nad drużyną i strategią.

Mówiąc o pełnej kontroli nad zespołem, powinieneś spodziewać się, że będziesz odpowiedzialny za wszystko, od opracowania strategii po niezbędne części mechaniczne samochodu. Na przykład aktualizacje samochodów są bardzo szczegółowe w grze. Musisz więc wziąć pod uwagę wiele rzeczy, które są najważniejsze na końcu, takie jak charakterystyka toru, samochodu, aerodynamiki, silnika i skrzyni biegów.

Zatrudnianie jest kolejnym obowiązkiem, za który jesteś odpowiedzialny. Podobnie jak w grach Football Manager , w F1 Manager 22 jest skauting . Musisz mieć oko na F2 i F3, aby w przyszłości zająć miejsce kierowcy utalentowanym kierowcą.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „F1 Manager 22 Konto Offline Xbox One – Series X/S”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *