fbpx
Strona główna » Produkt Elex 2 Konto Xbox One / X Series

Elex 2 Konto Xbox One / X Series

726 w magazynie

17,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Elex 2 Konto Xbox One / X Series Gra Offline

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* KUPUJĄCY OTRZYMUJE  INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTA NIE SĄ PRZEPEŁNIONE !!!

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Polski / Angielski / inny

* Przeznaczenie: XBOX ONE, XBOX ONE S, XBOX ONE X, Xbox One S All-Digital Edition , X – SERIES

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

GRASZ NA WŁASNYM PROFILU!

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

Elex 2 Konto Xbox One / Series X – PROMOCJA – PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

Piranha Bytes oferuje nam kontynuację świetnego RPGa, a wy otrzymujecie Elex 2 Dostęp Do Konta !

Gry RPG mają to do siebie, że pozwalają nam na bardzo rozbudowaną konfigurację bohatera i świetne dostosowanie do naszych własnych preferencji. Nie inaczej było w serii Elex, która powstała przez tych samych producentów, którzy jakiś czas temu wydali serię Risen czy też wiele lat temu odpowiadali za legendarny już cykl Gothic.

Produkcja gwarantuje nam kontynuację wątków, które widzieliśmy w części pierwszej. Tytuł pozwala graczom na śledzenie dalszej historii głównego bohatera, Jaxa. Brzmi interesująco? Elex 2 Dostęp Do Konta wersja jest dostępna w Internecie. Dlatego zanim zdecydujesz się na kupno, przetestuj produkcję i zobacz co ma ona do zaoferowania!

Zacznijmy jednak od podstaw, a więc historii

Gra przenosi nas kilka lat do przodu po wydarzeniach widocznych w finale pierwszej odsłony gry Elex. Jest to bezpośrednie następstwo tego, co się wydarzyło. Główny bohater o imieniu Jax żył przez lata z dala od ludzi. Jednakże, kataklizm, przed którym przestrzegał ludzi z planety Magalan nadchodzi i tylko on jest w stanie powstrzymać to, co ma nadejść.

Tytuł pozwala nam na zebranie dużej liczby herosów, którzy będą wspierać naszego protagonistę w swojej przygodzie. Warto zauważyć, że raz jeszcze Jax może dołączyć do jednej z frakcji. Tym razem nie są to banici i klerycy, lecz Berserkerzy, Morkoni i Albowie. Poprzednie frakcje pełnią tym razem rolę drugoplanową.

Rozgrywka podobna, ale z ulepszeniami

Elex 2 oferuje nam rozgrywkę TPP, a więc wszystko możemy obserwować zza pleców bohatera. Głównym zadaniem gracza jest wykonywanie zadań – czy to należących do głównego wątku czy też tych zadań pobocznych. A te zlecane są przez najróżniejsze postacie niezależne rozrzucone po ogromnym świecie.

Jeśli mowa o świecie, to jest on otwarty, a także nieco większy niż to, co widzieliśmy poprzednio. Gracz może swobodnie eksplorować dostępne tereny, a w szybszym podróżowaniu z miejsca na miejsce pomóc nam może specjalny plecak odrzutowy. Oczywiście nie mogło też zabraknąć systemu szybkiej podróży, który to znany jest z wielu innych serii.

Gra rzecz jasna skupia się też na aspekcie walki, gdzie do dyspozycji użytkownika jest ogromny arsenał różnorodnych broni. Do naszej dyspozycji są łuki, kusze, a także strzelby czy futurystyczne karabiny laserowe i plazmowe. Bardzo ważną rolę odgrywa jednak broń biała, która w wielu sytuacjach będzie naszym głównym orężem.

Elex II posiada także system punktów doświadczenia i poziomy, dzięki którym rozwijamy swoją postać zarówno w przypadku atrybutów postaci, jak i jej umiejętności. Co ciekawe, do rozwijania umiejętności musimy przede wszystkim znaleźć nauczyciela. Elex 2 Dostęp Xbox to najlepszy sposób, aby sprawdzić czy gra rzeczywiście oferuje tak ciekawą rozgrywkę czy też nie.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Elex 2 Konto Xbox One / X Series”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *