fbpx
Strona główna » Produkt Anno 1800 Console Edition Deluxe Konto Xbox Series X/S

Anno 1800 Console Edition Deluxe Konto Xbox Series X/S

397 w magazynie

14,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Anno 1800 Console Edition Deluxe Konto Xbox Series X/S

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Premiera oraz wysyłka 16.03.2023

KAŻDY PO ZAKUPIE OTRZYMUJE  INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTA NIE SĄ PRZEPEŁNIONE !!!

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski / Angielski / inny

* Przeznaczenie: XBOX SERIES X/S

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

GRASZ NA WŁASNYM PROFILU!

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

Anno 1800 Console Edition Deluxe Konto Xbox Series X/S

 

ANNO 1800

Rewolucja przemysłowa zapoczątkowana w Wielkiej Brytanii spowodowała ogromne zamieszanie na świecie. Nic więc dziwnego, że twórcy ze studia Blue Byte we współpracy z wydawcą Ubisoft postanowili kolejną odsłonę legendarnej serii Anno umieścić w tym właśnie okresie.

Gra, tak jak i poprzedniczki, łączy w sobie elementy typowej strategii z aspektami ekonomicznymi. Twórcy kolejny raz pozwalają graczom na wcielenie się we władcę, który musi rozwijać małe miasteczko do momentu utworzenia pełnej, ogromnej metropolii.

NA CO DOKŁADNIE MOŻEMY LICZYĆ W NOWEJ ODSŁONIE ANNO?

Jak sama nazwa podtytułu wskazuje, przeniesiemy się do początku XIX wieku, gdzie będziemy mogli rozwinąć bardzo malutką osadę w niezwykle ogromne metropolis. Jako władca, będziemy musieli zadbać o prawidłowy rozwój miasta i mieć na uwadze łańcuch produkcyjny, gdzie każdy surowiec będzie odgrywał kluczową rolę.

Wraz z rozwojem, przyjdzie nam stawiać kolejne budynki. Co ciekawe, istotnym aspektem w grze jest właściwa infrastruktura oraz zaprojektowanie miasta w taki sposób, aby bez najmniejszych problemów pozwolić osadnikom na szybkie dotarcie do miejsc pracy. Jeśli w mieście zauważymy nadwyżki bądź jakiekolwiek braki, Anno 1800 oferuje nam dostęp do handlu. W ten sposób będziemy eksportować niepotrzebne dobra, a importować te, które okażą się dla nas kluczowe.

KLUCZOWY JEST DOBROBYT MIESZKAŃCÓW!

Z początku osadnicy nie mają zbyt wygórowanych wymagań. Później jednak, wraz z rozwojem miasta i sprowadzeniem większej ilości mieszkańców, będziemy musieli zagwarantować im dostęp do określonych towarów.

Oprócz tego, będziemy musieli pamiętać o prawidłowej polityce podatkowej. Naszym zadaniem jest odpowiednie dobranie podatków do zadowolenia. Dzięki temu będziemy w stanie realizować kolejne cele, a także przygotować się – czy to do potyczek czy po prostu do szybszego rozwoju miasta. Wszystko to dostępne jest w niezwykle atrakcyjnej oprawie graficznej. Gra pozwala także na rozgrywkę w zaawansowanym trybie wieloosobowym.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Anno 1800 Console Edition Deluxe Konto Xbox Series X/S”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *