fbpx
Strona główna » Produkt Vampire The Masquerade Swansong Konto Xbox One – Series X/S

Vampire The Masquerade Swansong Konto Xbox One – Series X/S

653 w magazynie

19,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Vampire The Masquerade Swansong Konto Xbox One / Series X/S

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

KAŻDY PO ZAKUPIE OTRZYMUJE  INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTA NIE SĄ PRZEPEŁNIONE !!!

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski /Angielski / inny

* Przeznaczenie: XBOX ONE, XBOX ONE S, XBOX ONE X, Xbox One S All-Digital Edition , SERIES X/S

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

GRASZ NA WŁASNYM PROFILU!

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Gra w trybie offline

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

Vampire The Masquerade Swansong Konto Xbox One – Series X/S

 

Vampire: The Masquerade – Swansong to gra o wampirach, która ośmiela się zapytać, po co organizować orgię w wannie pełnej krwi, kiedy można prowadzić żmudne pogawędki i polować na zagubione osobniki? To może być surowe podejście do narracyjnej gry RPG zrodzonej z gry planszowej, ale nie jest to nieprecyzyjne. Jest to gra, w której picie krwi i wampirze moce grają drugie skrzypce przy pogawędce i podstawowym rozwiązywaniu zagadek.

Początkowo konfiguracja jest intrygująca, z dużym potencjałem zwrotów akcji narracyjnych. W Bostonie doszło do masakry, a rządzący wampir, książę Hazel Iverson, zwerbował trzech różnych poddanych, aby pomogli dowiedzieć się, co się stało i odkryć otaczające teorie spiskowe. Jest gorący zabójca typu Galeb, bystry i zwinny Emem i psychicznie niespokojna (ale psychicznie) Leysha. Często ich historie nakładają się na siebie, dając nowe perspektywy na wydarzenia w grze. Możesz zdecydować, jak rozwijać swoje umiejętności w trakcie gry, zaczynając od ustawienia takiego jak zrównoważony Jack of All Trades lub zignorować je wszystkie i iść własną drogą, przypisując nowe punkty po każdym rozdziale gry. 

Punkty umiejętności są ważne, ponieważ tylko w dwóch prawdziwych mechanizmach gry, dialogu i śledztwie, testy umiejętności pojawiają się na każdym kroku. Podczas odkrywania może to oznaczać posiadanie wystarczającej liczby punktów umiejętności w technologii, aby włamać się do sejfu, ale w dialogu może to oznaczać posiadanie wystarczającej liczby punktów edukacji, aby popchnąć postać, aby uzyskać więcej informacji na dany temat. Są większe konfrontacje, w których te rozmowy mają również większe konsekwencje, a pogawędki stają się wersją walki w grze. Powiedzmy, że potrzebuję czegoś od gracza i chcę użyć mojej umiejętności Dominacja, aby zmusić ich do rozstania się z tym, zobaczę wyskakujące okienko z moim poziomem umiejętności Dominacja i ich poziomem. Mogę wybrać mój główny zasób, Skupienie, aby podnieść swój poziom, ale wróg może zrobić to samo. Jeśli jest remis, sprowadza się to do rzutu kostką, co jest miłym ukłonem w stronę początków gry. Fabuła gry jest czasami zabawna lecz przeważa mroczny nastrój i czasami poczucie niepokoju a misje poboczne są zarówno organiczne, jak i niezwykle wyjątkowe. 

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Vampire The Masquerade Swansong Konto Xbox One – Series X/S”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *