fbpx
Strona główna » Produkt Star Wars Jedi Survivor Ocalały Konto EA App PC Dostęp

Star Wars Jedi Survivor Ocalały Konto EA App PC Dostęp

14,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Star Wars Jedi Survivor – Ocalały Konto Origin PC Dostęp Deluxe Edition

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Premiera 28.04.23 

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski Pełny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Star Wars Jedi Survivor Ocalały Konto EA App PC Dostęp Deluxe Edition

Z pewnością temat Gwiezdnych Wojen wydaje się bardzo ciekawym uniwersum, które jednocześnie stara się adaptować coraz to nowsze historie, dzięki czemu mają one jedynie powiązanie z tym światem, ale całość stanowi już odrębną fabułę. Dokładnie tak samo jest w przypadku Star Wars Jedi Survivor Ocalały Dostęp, ponieważ mamy tutaj do czynienia z kontynuacją upadłego zakonu i nie da się ukryć, że twórcy bardzo mocno starali się podkreślić taki delikatny przeskok czasowy, który jednocześnie pozwala nam zobaczyć głównego bohatera, czyli Cala Kestisa nieco starszego i jednocześnie o wiele bardziej obeznanego niż miało to miejsce w poprzednich częściach. Można powiedzieć, że postać ta pod wieloma względami wyrosła jednocześnie starając się cały czas nieprzerwanie uciekać przed swoim losem.

Grafika i wygląd poszczególnych planet.

Oczywiście warto zauważyć, że Star Wars Jedi Ocalały Dostęp zachwyca grafiką, wystarczy tylko spojrzeć na duże i rozbudowane lokacje, aby zauważyć, jak bardzo uchwycono pewne szczegóły, które wpływają, na różnorodność wszystkich dostępnych planet co daje nam z pewnością wielkie pole do popisu. Można powiedzieć, że w ten sposób otrzymujemy również bardziej rozbudowa rano rozgrywkę, jeśli chodzi o naszych sojuszników, którzy tym razem starają się uczestniczyć razem z nami w niektórych misjach, co wydaje się bardzo istotne i jednocześnie zwiększa też skalę samej potyczki. Można powiedzieć, że nie są to kosmetyczne zmiany, dlatego też gra Star Wars Jedi: Ocalały Konto Offline prezentuje się naprawdę dobrze, dając jednocześnie zupełnie inny feeling walki, z którym nie mieliśmy do czynienia w pierwszej części.

Rozbudowana opcja ulepszania broni i nauki nowych ataków.

Można powiedzieć, że przede wszystkim rozbudowano broń, którą nie jesteśmy w stanie używać w trakcie rozgrywki, co może wydać się bardzo istotne z wielu powodów. Należy zauważyć, że w ten sposób jesteśmy w stanie sporo zyskać, zwłaszcza że sama gra premiuje używanie wielu różnych broni, które dzięki temu mogą się rozwijać. W ten sposób nasz główny bohater jest w stanie nauczyć się nowych specjalnych ataków, które mogą się przydać podczas starcia z wieloma przeciwnikami. Poziom trudności w grze Star Wars Jedi Survivor  Ocalały Konto Współdzielone nadal stoi na wysokim poziomie, a samo odradzanie wrogów jest o wiele bardziej rozbudowane, niż miało to miejsce w poprzedniej części, przez to nie czujemy znużenia, walcząc z kolejnymi falami przeciwników. W tym wszystkim pomaga właśnie widowiskowa walka, która pod wieloma względami wyprzedza to, co znaliśmy z poprzedniej części. Należy dodać, że sama fabuła w grze Star Wars Jedi Survivor Konto Offline nadal posiada swoje mroczne tony, dzięki czemu nie mamy tutaj do czynienia z radosną opowieścią, co jednocześnie świetnie wpisuje się w ramy produkcji, nie odbiegają zbytnio od pierwowzoru.

Inni przeciwnicy stanowią wyzwanie.

To też pokazuje, że w tym momencie mamy również do czynienia z nowymi typami przeciwników, którzy będą zagrożeniem na kolejnych planetach, które zwiedzimy jednak walka z nimi to przede wszystkim miodny i ciekawy element samej gry. Należy dodać, że w samej grze Star Wars Jedi: Ocalały pojawią się również walki z większymi przeciwnikami, które wymagają od nas większej zręczności i umiejętności wykorzystania słabych punktów przeciwnika. Można powiedzieć, że jest to bardzo ważny aspekt, który w tym wypadku odgrywa szczególną rolę, zwłaszcza że w ten sposób jesteśmy w stanie wygrać każdą walkę.

Właściwe doświadczenie dla gracza.

Oczywiście w samej grze ani na chwilę nie zapomniano o rozbudowanych przerywnikach filmowych, które świetnie wnoszą ciekawą atmosferę do samej produkcji, dając jednocześnie graczowi idealną grę, która w dużej mierze nastawiona jest na filmowe doświadczenie, co idealnie wpasowuje się w klimat Gwiezdnych Wojen. Na pewno sporo zyskamy, wybierając właśnie taką opcję.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Star Wars Jedi Survivor Ocalały Konto EA App PC Dostęp”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *