fbpx
Strona główna » Produkt FORZA HORIZON 4 PC ONLINE KONTO ULTIMATE EDITION

FORZA HORIZON 4 PC ONLINE KONTO ULTIMATE EDITION

14,99

Ilość:
(1 ocena)
Opisz swoje wrażenia

FORZA HORIZON 4 PC ONLINE KONTO ULTIMATE EDITION  –  – 🔥🔥 PROMOCJA 🔥🔥

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Polski / Angielski / inny

* Przeznaczenie: PC – WINDOWS 10

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

                            * Po pobraniu grasz na swoim koncie ONLINE bez ograniczeń

Nieograniczony dostęp

* Kupujesz dostęp do konta

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

* NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

FORZA HORIZON 4 PC ONLINE KONTO ULTIMATE EDITION KTÓRA ZAWIERA:

———————————————————————————————–

PRZEPUSTKA SAMOCHODOWA FORZA HORIZON 4

———————————————————————————————–

PAKIET NAJLEPSZYCH AUT BONDA DO FORZA HORIZON 4

———————————————————————————————–

FORZA HORIZON 4 VIP

———————————————————————————————–

PAKIET SAMOCHODÓW FORMULA DRIFT DO FORZA HORIZON 4

———————————————————————————————–

FORZA HORIZON 4: FORTUNE ISLAND

———————————————————————————————–

FORZA HORIZON 4 LEGO® SPEED CHAMPIONS

 

Forza Horizon 4 to jedna z najbardziej dopracowanych gier samochodowych, jakie kiedykolwiek powstały. Wrażenie, ilość treści, spektakularny otwarty świat i niewiarygodna grafika to tylko niektóre elementy tej układanki, które idealnie pasują do formy, wszystko razem jest prawdziwym arcydziełem, które jest doskonałe w prawie każdym aspekcie.

Forza Horizon 4 jest po prostu fantastyczna. Z mnóstwem treści, wspartymi fantastyczną listą samochodów, które doskonale przecinają cienką granicę między arkadą a symulacją. Chociaż połączona Wielka Brytania może być trochę zbyt dziewicza, nie do końca odzwierciedlająca rzeczywistość, jest to tak oszałamiające i przyjemne miejsce do ścigania się, że wszelkie problemy są zmywane w całkowitej zabawie, którą masz. Forza Horizon 4 to bez wątpienia szczyt serii i prawdopodobnie najlepsza gra wyścigowa, jaką można kupić.

Zawiera elementy zręcznościowej jazdy, wyścigów symulacyjnych, opowiadania historii, eksploracji, odkrywania, zbierania, a nawet odgrywania ról w sposób, którego próbowało kilka innych gier wyścigowych i żadna z nich nie może się równać.

Strojenie w Forza Horizon 4 jest ważną częścią gry, aby nauczyć się, czy chcesz wycisnąć ze swoich samochodów każdy element wydajności.

Podobnie jak poprzednie gry z tej serii, FORZA HORIZON 4 to gra wyścigowa z otwartym światem, w której wspinasz się po szczeblach kariery, próbując zostać królem lub królową tytułowego festiwalu wyścigowego. Tym razem możesz się ścigać, a nawet pracować jako kaskader przy kręconym w pobliżu filmie. Będziesz mieć możliwość przedarcia się przez otoczenie podczas różnych wydarzeń; wyścigi są powiązane zarówno z porami roku, jak i lokalizacjami. Na przykład nie będziesz w stanie ścigać się przez jeziora, chyba że są zamarznięte zimą.

 

 

1 ocena dla FORZA HORIZON 4 PC ONLINE KONTO ULTIMATE EDITION

  1. Chromcu

    “Produkt przyszedl bardzo szybko, wszystlko dziala :)”

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *