fbpx
Strona główna » Produkt EA Sports UFC 5 Deluxe Edition Konto Offline Xbox Series X/S

EA Sports UFC 5 Deluxe Edition Konto Offline Xbox Series X/S

203 w magazynie

23,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

EA Sports UFC 5 Deluxe Edition Konto Offline Xbox Series X/S

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Premiera 27.10.2023 – Dzięki wersji deluxe otrzymujesz dostęp 3 dni przed premierą 24.10.2023 

KAŻDY PO ZAKUPIE OTRZYMUJE  INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTA NIE SĄ PRZEPEŁNIONE !!!

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski / Angielski / Inny

* Przeznaczenie: XBOX SERIES X/S

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

GRASZ NA WŁASNYM PROFILU!

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

EA Sports UFC 5 Deluxe Edition Konto Offline Xbox Series X/S

UFC 5 Dostęp To przede wszystkim kolejna odsłona dynamiczniej bijatyki, która w dużej mierze oparta jest na słynnej licencji UFC. Mówimy tutaj przede wszystkim o mieszanych sztukach walki, gdzie tak naprawdę walka odbywa się w stójce i parterze a przeciwnicy to wysokiej klasy zawodnicy, którzy na co dzień występują w tego typu zmaganiach. Trzeba przyznać, że piąta odsłona serii robi duże wrażenie, zwłaszcza jeśli spojrzymy na zupełnie nowy odświeżony system uszkodzeń ciała, który jest niezwykle brutalny, gdyż po kilku celnie trafionych ciosach może polać się krew i widać wyraźne rozcięcia i inne zadrapania na twarzy i nie tylko co jednocześnie sprawia, że gra nabiera takiego widowiskowego i ciekawego realizmu, co niewątpliwie sprawia, że sama gra EA Sports UFC 5 Konto Offline bardzo mocno zyskuje na tego typu działaniu i trzeba przyznać, że element ten, jest dopracowany zwłaszcza jeśli spojrzymy na poprzednie odsłony, gdzie mieliśmy rozcięcia czy krew, ale wszystko znajdowało się na minimalnym poziomie, gdzie daleko było temu do realizmu.

Lepszy system walki w parterze.

Oprócz tego warto również zwrócić uwagę na fakt, że EA Sports UFC 5 Xbox Dostęp przede wszystkim również poprawiony system walki w parterze, który został całkowicie przebudowany na potrzeby nowej gry i jakby nie patrzeć wspomniany nowy system sprawdza się doskonale w praktyce, dając jednocześnie możliwość dosiadu na przeciwniku, co pozwala go efektownie zakończyć lub poddać w zależności od sytuacji. Trzeba przyznać, że teraz gra parterowa wygląda zupełnie inaczej i niezależnie od wszystkiego możemy śmiało postawić, na tego typu działanie zważywszy na fakt, że odpowiednio zastosowana dźwignia czy też inna technika jest w stanie zakończyć każdego przeciwnika, zwłaszcza jeśli we właściwy sposób dopniemy daną technikę. To wszystko sprawia, że gra UFC 5 Koto Offline mocno zyskuje na realizmie, to da się również zauważyć w momencie, gdy wchodzimy do oktagonu i widzimy całą tę oprawę widowiska łącznie z wejściami, co stanowi ważny element, który w pewien sposób daje nam również możliwość zobaczenia, jak to faktycznie wygląda w praktyce.

Słabe strony zawodników ułatwiają walkę.

W tym wypadku mocniejsze czy słabsze strony zawodników to rzeczywiście realny sposób na wykorzystanie danych informacji podczas walki co sprawia, że możemy w dużej mierze ułatwić sobie walkę w momencie, gdy przejdziemy do techniki, z którą nasz przeciwnik ma zdecydowanie problemy. To też pokazuje, że system walki wygląda zupełnie inaczej i mimo wszystko nadal jesteśmy w stanie znaleźć w rosterze sporo zawodników, którzy wywodzą się z klasycznego MMA, przez co walki nimi są naprawdę widowiskowe. Oczywiście trzeba zwrócić uwagę również na fakt, że niektóre uszkodzenia ciała mogą mocno wpłynąć na obronę przeciwnika, co jesteśmy w stanie skrzętnie wykorzystać w momencie, gdy okaże się, że zbyt duże rozcięcie jest na tyle poważne, przez co nasz przeciwnik nie jest w stanie kontynuować walki. To bardzo istotne i trzeba przyznać, że gra UFC 5 Download przedstawia ten element o wiele lepiej niż poprzedniczkę dlatego też nic dziwnego, że w samej grze możemy liczyć na efektowne zakończenia w postaci kopnięć czy też innych technik kończących. Oprócz tego nadal mamy do dyspozycji tryb kariery, gdzie jesteśmy w stanie stworzyć prawdziwą legendę sztuk walki i nie da się ukryć, że ten tryb został rozbudowany w stosunku do poprzednika, przez co jeszcze bardziej jesteśmy w stanie zagłębić się w to, co ma nam do zaoferowania taka forma zabawy.

Kariera i inne tryby zabawy.

Warto dodać, że jesteśmy w stanie również rozegrać normalnie tradycyjną walkę lub też po prostu połączyć się z trybem multiplayer i zmierzyć się z innymi zawodnikami, którzy tak samo, jak my pragną zwycięstwa. Trzeba przyznać, że to właśnie takie pojedynki sprawiają najwięcej niespodzianek i emocji dlatego też nic dziwnego, że tryb ten jest tak chętnie wybierany przez wielu graczy. To też pokazuje, że gra UFC 5 Konto Współdzielone uczy się przede wszystkim na błędach, dzięki czemu mamy teraz lepsze widowiskowe powtórki najlepszych nokautów co pozwala nam dokładnie zauważyć, który cios zakończył walkę. W ten sposób jesteśmy w stanie również przeanalizować własne błędy, jakie popełniamy podczas walki, co pozwala nam skuteczniej bronić się w następnych pojedynkach. Trzeba przyznać, że to daje nam więcej możliwości w późniejszej zabawie.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „EA Sports UFC 5 Deluxe Edition Konto Offline Xbox Series X/S”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *