fbpx
Strona główna » Produkt Dying Light 2 Stay Human Ultimate Edition Konto Xbox One / X Series

Dying Light 2 Stay Human Ultimate Edition Konto Xbox One / X Series

208 w magazynie

19,99

Ilość:
(6 oceny)
Opisz swoje wrażenia

Dying Light 2 Stay Human Ultimate Edition Konto Xbox One / X Series

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

KAŻDY PO ZAKUPIE OTRZYMUJE W DNIU PREMIERY 04.02.2022 INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTA NIE SĄ PRZEPEŁNIONE !!! JEŚLI CZAS PREMIERY ULEGNIE ZMIANIE CZAS WYSYŁKI RÓWNIEŻ

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Polski / Angielski / inny

* Przeznaczenie: XBOX ONE, XBOX ONE S, XBOX ONE X, Xbox One S All-Digital Edition , X – SERIES

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

GRASZ NA WŁASNYM PROFILU!

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

Dying Light 2 Stay Human Ultimate Edition Konto Xbox One / Series X – PROMOCJA – PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

Dying Light 2 Stay Human Dostęp już jest, a Ty gotowy na kolejną odsłonę polskiego survival horroru?

Dying Light to zdecydowanie jedna z bardziej udanych gier w tematyce zombie. Pierwsza część zabierała nas, co prawda, do pojedynczego miasta, które zostało odizolowane od innych. Tutaj już historia potoczyła się zupełnie inaczej i, jak możemy się domyślić, niezwykle groźny wirus zajął cały glob. Produkcja została po raz kolejny przygotowana przez Polaków.

Tytuł oferuje nam sprawdzone i uwielbiane z poprzedniej edycji elementy rozgrywki. Wzbogacona mechanika parkoura i dynamicznego poruszania się po mieście w połączeniu z nową warstwą fabularną i odświeżonym wyglądem daje nam nadzwyczaj ciekawą ofertę, którą powinniśmy sprawdzić już teraz.

Co możemy powiedzieć o fabule?

Jak już wyżej wspomnieliśmy, akcja Dying Light 2 to tak naprawdę kontynuacja świata, który przedstawiono nam w oryginale. Jednakże, nie jest to bezpośrednia kontynuacja historii. Mianowicie gra toczy się w 2034, a więc 20 lat po zakończeniu “jedynki”. Wirus, który wcześniej opanował całe miasto Harran wydostał się na zewnątrz i z uwagi na chciwość krajów chcących wykorzystać tę zarazę do własnych celów, cały świat został opanowany przez nieumarłych.

My wcielamy się w rolę tak zwanego Pielgrzyma, a więc osoby, które porusza się po postapokaliptycznych pustkowiach z jednej osady ludzkiej do drugiej, przekazując paczki i informacje innym. W pewnym momencie trafia do miasta Villedor. Tam uważa, że będzie w stanie odnaleźć swoją siostrę. Jednakże, trafiamy akurat w samą wojnę między frakcjami i to od nas zależy które sojusze zawrzemy, a z kim będziemy toczyć wojny.  Dying Light 2 Konto Xbox to propozycja dla każdego, kto chciałby przetestować tę grę.

Co możemy powiedzieć o mechanice?

Przede wszystkim musimy pamiętać, że tytuł dostarcza nam wiele elementów i aspektów, które poznaliśmy już w pierwszej części. Dalej nieodzowną częścią gry jest szybkie i dynamiczne poruszanie się po miejskiej dżungli za pomocą wyuczonego niemalże do perfekcji rzemiosła parkoura.

Ponadto, gra pozwala nam także na walkę wręcz w sposób bardzo rozbudowany, a także możliwe jest rozczłonkowywanie przeciwników. Choć tytuł oferuje broń palną, to z uwagi na jej głośność i ograniczoną amunicję, jest to jedynie ostateczność w przypadku, kiedy zostaniemy otoczeni przez przeciwników – czy to żywych czy martwych.

Dying Light 2 Dostęp Do Konta  gwarantuje idealną okazję do sprawdzenia co nowego pojawiło się w grze, a zmian jest dosyć sporo. Przede wszystkim sama mapa, którą mamy do dyspozycji, jest ponad cztery razy większa niż ostatnio. Co więcej, nasza postać poznała wiele nowych ruchów, a to oznacza ogromną liczbę animacji, które wcześniej nie był dostępne. Produkcja oferuje też wiele ciekawych nowinek w postaci możliwości biegania po ścianach czy wykorzystywania przeciwników do złagodzenia upadku z wysokości.

6 ocen dla Dying Light 2 Stay Human Ultimate Edition Konto Xbox One / X Series

 1. szpakqyt

  “nie dostałem linku do aktywacji konta nie polecam”

  • Games-Access

   “Dane zostały wysłane > O godzinie 12:00

   O Godzinie 7:00 nawet jeszcze nie pracowaliśmy :)”

 2. Lew

  “Dostęp do gry natychmiastowy wystąpiły małe problemy z mojej strony i po krótkim czasie oczekiwania na pomoc ze strony sprzedawcy wyjaśnił wszystkie wątpliwości sprawdził gra na swojej konsoli.

  Top klasa polecam i pozdrawiam!

  Dodam, że to kolejna gra, która działa bez zastrzeżeń właśnie zakupiona na tej stronie :)”

 3. samix790

  “Jeżeli chodzi o wysłanie gry i obsługę to pierwsza klasa aczkolwiek jakieś Maćki lat 12 ciągle siedzą na tym koncie i nie korzystają ze sposobu na grę offline przez co niemożliwym jest się dostać do tej gry:(”

  • Games-Access

   “Instrukcja 🙂 Trzeba chwile cierpliwości aby ogarnąć sposób na uruchomienie i będzie dobrze.”

 4. .

  “.”

 5. Lordpalo_123

  “Wszystko działa git dobra gierka”

 6. Kaktuseq

  “Śmiga elegancko polecam”

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *