fbpx
Strona główna » Produkt COD Modern Warfare 2 PC Konto Steam Kampania

COD Modern Warfare 2 PC Konto Steam Kampania

199 w magazynie

25,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

COD Modern Warfare 2 PC Konto Steam Kampania

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Otrzymujesz login i hasło oraz dokładną instrukcję która krok po kroku prowadzi Cię jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Polski Pełny

* Przeznaczenie: PC / Steam – Windows

* Kupujesz czasowy dostęp do konta na 24 godziny

* Podczas użytkowania konta jesteś jedyną osobą na tym koncie

* Do gry obowiązuje kolejka – zapytaj przed zakupem

* Wolny termin od 07.05.2024

* Dostęp do konta uzyskujesz od 11:00 do 11 rano następnego dnia w wybranym wolnym dla Ciebie terminie

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

COD Modern Warfare 2 PC Konto Steam Kampania

Całkowity reboot serii Modern Warfare okazał się dobrym pomysłem, ponieważ jak się okazało, poprzednia odsłona była prawdziwym sukcesem pokazującym wiele ważnych, jak i kontrowersyjnych scen, które na dobre zmieniły oblicze samej serii. Teraz mając możliwość zagrania w Call of Duty: Modern Warfare II Dostęp możemy być pewni, że emocje będą jeszcze większe. W końcu jest to powrót zespołu task force 141 pod dowództwem kapitana price’a. Sama gra Call of Duty: Modern Warfare II Pełna Wersja rozpoczyna, się dokładnie zaraz po wydarzeniach z części pierwszej co można uznać za bezpośrednią kontynuację.

Powracają starzy znajomi.

Jest tutaj czuć tego starego ducha oryginału, co jednocześnie podkreśla, że grać może spodziewać się wielu ciekawych akcji podczas samej gry. W grze spotkamy ulubione postaci, gdzie zobaczymy ponownie w akcji Soap MacTavisha, Ghosta czy Gaza. Warto dodać, że pojawi się też nowa tajemnicza postać pułkownik Alejandro Vargas, ale nie wiadomo na razie, jaką rolę odegra on w fabule samej gry. Z pewnością zmiana klimatu gry to jedna z nowości, jakie czekają graczy w grze Call of Duty: Modern Warfare II Dostęp.

Walka z kartelem narkotykowym.

Tym razem drużyna task force będzie działać w rejonach Ameryki Południowej, a sama rozgrywka skupi się na walce z silnymi kartelami narkotykowymi, które stanowią zagrożenie dla całego świata. Integralnie przyjdzie nam odwiedzić wiele klimatycznych miejscówek a co najważniejsza sama gra Call of Duty: Modern Warfare II Download zaoferuje nieco wolniejszy styl w niektórych misjach, przez co gracz będzie, mógł, poczuć jakby prowadził prawdziwe działania wojenne. To jednak nie wszystko w tym wypadku potwierdzono również, że gra Call of Duty: Modern Warfare II Kampania będzie o wiele bardziej obrazowa, przez co także realistyczna niż jej poprzednia odsłona. Możemy więc spodziewać się widowiskowych egzekucji oraz brutalności na zupełnie innym poziomie. To tylko podkreśla wagę misji, w których przyjdzie wcielić nam się w poszczególnych członków załogi tak force 141.

Duże usprawnienia graficzne.

Sam trailer nie pokazał za dużo, dlatego też możemy spodziewać się, że w pełnej grze zobaczymy wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji, z których przecież słynie Modern Warfare. W samej grze widać również wiele usprawnień graficznych, które z pewnością dodają grze dla pojedynczego gracza dodatkowej głębi. Z pewnością wiele drobnych zmian jest w tym wypadku uzasadniona, pomimo faktu, że gra nadal działa na istniejącym silniku, który doczekał się po prostu kolejnej modyfikacji. Nie zmienia to jednak faktu, że wiele aspektów rozgrywki wydaje się interesująca. Oby tym razem kampania dla samotnego gracza była nieco dłuższa, ponieważ w tym aspekcie Call of Duty: Modern Warfare zwykle skupiał się jedynie na paru godzinach klimatycznej zabawy. Na pewno Call of Duty: Modern Warfare II PC to gra, gdzie również zastosowano, wiele zabiegów sprawiając, że produkcja staje się przez to bardziej filmowa.

Miodna rozgrywka w sieci.

Warto również wspomnieć o rozgrywce wieloosobowej. Tutaj z pewnością możemy liczyć na połączenie samej gry z trybem Warzone, dlatego też miłośnicy starć z żywymi graczami z pewnością będą zadowoleni z wielu zmian czy też nowych klimatycznych map, które z pewnością urozmaicą rozgrywkę w sieci. Warto zwrócić uwagę, że gra jest dostępna w przedsprzedaży i zostanie uruchomiona już 16-17 września we wczesnym dostępie, co pozwoli przetestować samą rozgrywkę.

Wczesne beta testy gry.

Oczywiście gracze pecetowi też uzyskają taką możliwość, ale dopiero kilka dni później, bo 22-23 września. Finalnie jednak pełna premiera gry odbędzie, się dopiero 28 października 2022 roku więc jeszcze chwilę przyjdzie nam poczekać, zanim na nowo wyruszymy działać na liniach wroga. Z pewnością dodatkowy tryb kooperacyjny, to już stały element, który pojawia się od kilku odsłon w samej serii. Na pewno gra Call of Duty: Modern Warfare II Konto Współdzielone to produkt przeznaczony dla fanów gry Call of Duty. Można powiedzieć, że gracze z pewnością będą, świetnie się bawić mile spędzając czas w rozgrywkach wieloosobowych.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „COD Modern Warfare 2 PC Konto Steam Kampania”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *