fbpx
Strona główna » Produkt Ninja Gaiden Master Collection Deluxe Dostęp Do Konta Steam PC Offline

Ninja Gaiden Master Collection Deluxe Dostęp Do Konta Steam PC Offline

12,50

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

NINJA GAIDEN MASTER COLLECTION DELUXE DOSTĘP DO KONTA STEAM PC OFFLINE VIP

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Po zaakceptowaniu Twojej wpłaty otrzymujesz od razu e-mail, hasło oraz dokładną instrukcję

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Angielski / inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Ninja Gaiden Master Collection Deluxe Dostęp Do Konta Steam PC Offline

 

Ninja Gaiden Master Collection to kompilacja Ninja Gaiden Sigma, Ninja Gaiden Sigma 2 i Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge. Wszystkie gry są ulepszonymi portami ich oryginalnych wpisów z kilkoma dodatkami do rozgrywki. Koncentruje się na Ryu Hayabusie, który jest również głównym bohaterem wszystkich trzech tytułów z tej kolekcji.

W otwarciu Ryu odwiedza swojego wuja Muraia, który zostaje poinformowany o nalocie na jego wioskę. To ożywia fabułę i buduje napięcie, nie ujawniając zbyt wiele. W każdym wpisie narracja, nie tylko w pierwszym tytule, ale w trylogii, jest trafiona lub chybiona. Jakość scen przerywnikowych przywodzi na myśl początek 2010 roku, więc spodziewaj się niezręcznych wymian i dostaw na uboczu.

Podobać się mogą sceny walki, ponieważ  historia z Ninja Gaiden Sigma i Ninja Gaiden Sigma 2 jest niesamowita. Charakterystyka Ryu była wystarczająco kusząca, aby przynajmniej zwrócić uwagę. Mimo to można zaprzeczyć, że brak czasu ekranowego dla drugorzędnych postaci i same ogólne wątki nie były tak widoczne, jak ktoś oczekuje. Ta skuteczność będzie oczywiście różna w zależności od gracza, ale radzę nie oczekiwać przywiązania do narracji.

Nie martw się jednak, ponieważ jak na ciężkie przerywniki, jak te tytuły mogą się spotkać, historia jest tutaj daleka od głównego punktu sprzedaży. Nie trzeba zwracać uwagi na fabułę, by czerpać radość z centralnego punktu trylogii, jakim jest walka.

Kolekcja składa się z intensywnych tytułów akcji, które wspólnie wyraźnie koncentrują się na wyczuciu czasu, świadomości sytuacyjnej i zwracaniu uwagi na swój zestaw narzędzi. Pierwszy wpis, Ninja Gaiden Sigma, to zrozumiałe miejsce, w którym nowi gracze mogą napotkać najwięcej trudności.

Podczas pierwszego grania staje się jasne, że każdej akcji towarzyszy rozpęd, a nieostrożne spamowanie doprowadzi do śmierci. Oprócz wymachiwania bronią, samo poruszanie się ma swoją wagę. Chociaż nie opisałbym Ryu jako ciężkiego lub podobnego do czołgu, wypada to w ten sposób, gdy porównujemy jego zestaw ruchów do drugiej i trzeciej gry, gdzie jego działania były płynniejsze.

Etapy w tych tytułach są dość liniowe, a elementy kolekcjonerskie, takie jak przedmioty lecznicze i złote skarabeusze, pokrywają otoczenie. Mimo to obecność dobrze ukrytych skrzyń ze skarbami i ścieżek sprawia, że w niektórych przypadkach postęp jest czymś więcej niż bezmyślną sprawą. Można stwierdzić, że pierwszy tytuł to miejsce, w którym świeci najjaśniej, ponieważ sprawdzałem tutaj mapy obszaru znacznie częściej niż w innych tytułach.

Walki z wrogami to coś więcej niż tylko uniki we właściwym czasie i ataki spamowe. Środowisko również odgrywa kluczową rolę, zmuszając graczy do zwrócenia uwagi na zręczne zdolności Ryu. Bieganie po ścianach i atakowanie z powietrza może być ratunkiem. Ryu może również używać Ninpo, które są zasadniczo zaklęciami o unikalnych zastosowaniach. Na przykład ogień wykonuje gwiezdną robotę, dziesiątkując pojedynczych wrogów.

Ninja Gaiden Master Collection to obowiązkowa gra dla fanów akcji, zwłaszcza tych, którzy szukają tytułów wymagających reakcji w locie i żmudnych prób porażki i nauki. Pierwsze dwa wpisy są tak mistrzowskie, jak to tylko możliwe, a trzeci, choć wątpliwy w kilku obszarach, również okazuje się więcej niż odpowiednią inwestycją czasu. Za niewielką cenę naprawdę nie możesz się pomylić, kupując tę kompilację i zanurzając się w dziesiątki godzin wysokooktanowej zabawy i cycatej dziewczynki ninja.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Ninja Gaiden Master Collection Deluxe Dostęp Do Konta Steam PC Offline”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *