fbpx
Strona główna » Produkt MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR PC KONTO STEAM OFFLINE

MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR PC KONTO STEAM OFFLINE

12,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR PC KONTO STEAM OFFLINE

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Po zaakceptowaniu Twojej wpłaty otrzymujesz od razu e-mail, hasło oraz dokładną instrukcję

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Polski / Angielski / inny [ GLOBAL]

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR PC KONTO STEAM OFFLINE JEDYNIE DO GRY OFFLINE PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIE Z REGULAMINEM.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Uwielbiasz latać samolotami? Twój czas właśnie nadszedł. Microsoft Flight Simulator Konto Steam offline

Microsoft Flight Simulator to realistyczny symulator lotów cywilnych. Za grę odpowiedzialne jest francuski zespół Asobo Studio, znane ze swojej przygodówki akcji A Plague Tale: Innocence.

Gameplay

W tym produkcie w przeciwieństwie do jego uproszczonym wariancie Microsoft Flight, dostajemy symulator, który obejmuje swoim zasięgiem cały świat. W podstawowej wersji Microsoft Flight Simulator pozwala przejąć stery 20 samolotów i oferuje aż trzydzieści siedem tysięcy lotnisk. Gracz dostaje do dyspozycji głównie samoloty akrobacyjne, ogromne maszyny pasażerskie czy jednostki lotnictwa takie jak Cessna 172.

Gra jest bardzo realistyczna.  W porównaniu z poprzednimi wersjami gry, usprawniono symulację systemów i model lotu samolotów. Co więcej autorzy zadbali również o takie szczegóły jak zmienność mas powietrza w pobliżu gór czy wieżowców. Kolejną wartą wspomnienia zmianą jest pochylenie podłużne pasów startowych oraz urozmaicone typy nawierzchni lotnisk.

Mechanika

Podczas rozgrywki gracz będzie mógł skorzystać z samouczków, które w przystępny sposób wyjaśnią procedury startowe odpowiednich samolotów oraz kolejne etapy lotu. Można również dostosować stopień realizmu pod własne doświadczenie.

Na łatwiejszych ustawieniach możemy kontrolować całkowicie z zewnętrznego widoku, parametry będą wyświetlały się w rogach ekranu poprzez uproszczony interfejs. Autorzy zadbali również o takie elementy rozrywki jak chmury, które są wielowarstwowe i informacje o warunkach pogodowych pobieranych z sieci na bieżąco.

Techniczne kwestie

Jak już wspomnieliśmy gra charakteryzuje się rewelacyjną grafiką. Każdy z samolotów odwzorowano bardzo szczegółowo. Lokalizacje, które powstały przy wykorzystaniu fotogrametrii i zdjęć satelitarnych, powstałych na potrzeby serwisu Bing Maps, sprawiają, że gracz ma wrażenie, że właśnie tam jest. Wiąże się to również z pewnymi ograniczeniami, dlatego niektóre z zaprezentowanych lotnisk zostały stworzone ręcznie.

Przydatna w tym celu okazała się również sztuczna inteligencja, opracowana przez firmę Blackshark.ai. Pomogła ona  w generowaniu scenerii jak i wypełnianiu jej domyślnymi elementami takimi jak budynki i roślinność.

Gra może być obsługiwana przez wiele kontrolerów, myszki, klawiatury, gamepady, a nawet joysticki. Microsoft Flight Simulator 2020 zapewni rozgrywkę dla  jednego gracza jak i tryb multiplayer dostępny online.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR PC KONTO STEAM OFFLINE”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *