fbpx
Strona główna » Produkt Land Of War The Beginning Dostęp Do Konta Steam PC Offline

Land Of War The Beginning Dostęp Do Konta Steam PC Offline

9,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

LAND OF WAR THE BEGINNING DOSTĘP DO KONTA STEAM PC OFFLINE VIP

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Po zaakceptowaniu Twojej wpłaty otrzymujesz od razu e-mail, hasło oraz dokładną instrukcję

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Polski / Angielski / inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Kategorie: . Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/X-GAME/domains/games-access.pl/public_html/wp-content/themes/wp_gameworld/woocommerce/single-product/meta.php on line 28

Land Of War The Beginning Dostęp Do Konta Steam PC Offline

 

Land of War to pierwszoosobowa strzelanka osadzona w 1939 roku w Polsce podczas niemieckiej inwazji „Blitzkrieg”. Główny bohater, szeregowiec Piotr Kowalski, przenosząc się do Mokry, zostaje przypadkowo wplątany w serię wywiadów między polskimi i niemieckimi szpiegami. Jego decyzje wpłyną na losy wielu, być może ocalając świat, jaki znamy. Jego droga będzie prowadzić przez wiele historycznych miejsc i bitew kampanii 1939 roku.

W bitwie pod Mokrą gracz zmierzy się z niemieckimi dywizjami pancernymi za pomocą działa przeciwpancernego „Ur” oraz pociągu pancernego. Wyruszy on na szalony rajd tankietką TKS, by przebić się przez niemiecką blokadę pod Modlinem, obronić półwysep Helski i pomóc oddzielić go od lądu materiałami wybuchowymi! Wszystko to w epickich półotwartych, pięknie modelowanych pejzażach, ukazujących lasy, wsie i miasta Polski 1939 roku.

W trakcie gry gracz będzie mógł znaleźć i wykorzystać wiele mało znanych broni i sprzętu używanego zarówno przez wojska polskie, jak i niemieckie podczas tych wczesnych etapów II wojny światowej. Wykorzysta go w różnych trudnych odcinkach: bitwach, potyczkach, misjach rozpoznawczych i sabotażowych. Główny bohater wcieli się w piechotę, zwiadowcę, artylerzystę oraz maszynistę czołgu i pociągu.

Zestaw starannie przygotowanych misji zmusi gracza do podjęcia decyzji, jak poradzić sobie z konkretnymi problemami. Poza oczywistym ciągłym ostrzałem, niektóre misje będą wymagały umiejętności snajperskich, inne najlepiej wykonać z nożem, a niektóre z cierpliwością. Większość z nich jednak wrzuci płatnika prosto w sam środek zaciętej bitwy, gdzie błyskawiczne reakcje i umiejętności taktyczne będą jedynym sposobem na przetrwanie.

Losy bohatera splatają się pomiędzy prawdziwymi wydarzeniami historycznymi, które prowadzą nas przez bitwę o Polskę we wrześniu 1939 roku….MS Games wydało swój pierwszy dziennik dewelopera Land of War: The Beginning, obejmujący ogólną koncepcję gry i proces tworzenia lokalizacji. W zestawie znajdują się pierwsze materiały przedstawiające animację postaci z gry, której data premiery nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona.

Projekt lokalizacji jest głównym elementem każdego projektu tworzenia gry. Naszym celem w zespole deweloperskim Land of War jest stworzenie lokacji, które są jak najbardziej zbliżone do prawdziwych pól bitewnych wrześniowej Polski 1939 roku, ale jednocześnie zapewniają ciekawą i dynamiczną rozgrywkę, tak typową dla oldschoolowych strzelanek FPS.

Zawsze zaczynamy od dokładnych badań. W miarę uzyskanych możliwości odwiedzamy fizyczną lokalizację pola bitwy, na którym pracujemy, oglądamy lokalne muzea lub wystawy i rozmawiamy z opiekunami takich miejsc. Robimy mnóstwo zdjęć! Następnie wracamy do biura i zaczynamy tworzyć teren. Następnie nakładamy białe pudełka i cylindry przedstawiające różne obiekty, pojazdy czy jednostki wojskowe. W ten sposób możemy z grubsza naszkicować rozgrywkę i zdecydować się na modyfikację krainy tak, by bardziej odpowiadała naszym potrzebom.

Kolejnym etapem jest wzbogacenie środowiska naszej lokacji o obiekty takie jak roślinność, okopy, potoki, kapliczki, wszystko, co uznamy za niezbędne, aby było interesujące i wspierające misję główną, a także wszelkie zadania poboczne. A my testujemy, testujemy, testujemy, aby upewnić się, że gracze otrzymają godziny dobrej zabawy.

Dzięki takim ramom przywiązujemy dużą wagę do każdej lokacji w Land of War i czynimy ją bardzo grywalną. Dbamy również o to, aby każda z nich zawierała określone miejsca, budynki, pojazdy i broń, które nigdy wcześniej nie były używane w grach z okresu II wojny światowej. Wierzymy, że właśnie te szczegóły sprawią, że Land of War będzie wyjątkowy i bogaty w nowe doświadczenia dla wszystkich graczy.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Land Of War The Beginning Dostęp Do Konta Steam PC Offline”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *