fbpx
Strona główna » Produkt FIFA 21 ULTIMATE EDITION KONTO ONLINE XBOX ONE / X- SERIES 🔥🔥

FIFA 21 ULTIMATE EDITION KONTO ONLINE XBOX ONE / X- SERIES 🔥🔥

150,00

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

FIFA 21 ULTIMATE EDITION KONTO ONLINE XBOX ONE / X- SERIES 🔥🔥

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* KAŻDY PO ZAKUPIE OTRZYMUJE INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI 

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Polski / Angielski / inny

* Przeznaczenie: XBOX ONE, XBOX ONE S, XBOX ONE X, Xbox One S All-Digital Edition , X – SERIES

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Możliwości ustawienia konsoli domowej

* MOŻLIWOŚĆ GRY ONLINE

* URUCHAMIASZ GRĘ JAK PRZY ZAKUPIE GRY NA WŁASNOŚĆ, NIE ZMIENIAMY ŻADNYCH DNS ANI NIC INNEGO, URUCHAMIASZ ZAKUPIONĄ GRĘ I PO PROSTU GRASZ BEŻ ŻADNEGO KOMBINOWANIA JAK W PRZYPADKU GRY OFFLINE

* Konto posiada MAX 5 OSÓB ( NIE WPŁYWA KOMPLETNIE TO NA ROZGRYWKE – KONTA SĄ ZABEZPIECZONE NIGDY NIE BĘDZIE WIECEJ OSÓB)

* Otrzymujesz link do aktywacji gry na swojej konsoli a nie login oraz hasło

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych

FIFA 21 ULTIMATE EDITION KONTO ONLINE XBOX ONE / X- SERIES –

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Fifa 21 Ultimate Edition Konto Online – wypróbuj swoich sił w najnowszej odsłonie symulatora piłki nożnej

FIFA to seria gier, którą zna każdy fan sportu. Produkcje te pojawiają się co rok i z większym bądź mniejszym sukcesem gwarantują ogromną ilość zabawy dla każdego. Edycja z numerem 21 wprowadza szereg nowinek i rozwiązań, których nie widzieliśmy wcześniej.

Oczywiście seria wciąż rozwijana jest przez to samo studia, a więc Electronic Arts Sports (w skrócie EA Sports). Podstawa tytułu pozostała bez zmian, nie uświadczymy nowych trybów czy też ogromnych zmian wizualnych. Jednakże, 21 to edycja z wieloma atrakcjami.

Pod względem rozgrywki, zauważymy kilka znaczących zmian

Twórcy postarali się i wprowadzili urozmaicenie w systemie prowadzenia akcji. Sama Sztuczna Inteligencja została wzbogacona o dwa nowe systemy – tak zwane Positioning Personality oraz Creative Runs.

Ta pierwsza opcja odpowiedzialna jest za dodanie nieco urozmaicenia w zachowaniu zawodników. Dostosują oni swoje poruszanie się po boisku na podstawie cech indywidualnych. Druga opcja ma natomiast na celu usprawnić budowanie ataku pozycyjnego.

Kolejne zmiany uświadczymy w przypadku zachowania się piłkarzy, a także biorąc pod uwagę fizykę piłki oraz ogólnie kontroli nad futbolówką. Drybling uzyskał jeszcze większą głębię, a dzięki wprowadzeniu nowych, jeszcze bardziej szczegółowych trików możemy liczyć na bardzo precyzyjne i świetnie odwzorowane zwody, które nadadzą akcji dynamizmu oraz pozwolą oszukać rywali.

Kolejne istotne zmiany pojawiły się w przypadku trybu kariery

Jak wszyscy wiemy, tryb kariery umożliwiał nam kontrolowanie wybranego wcześniej zespołu, prowadzenie transferów, robienie treningów, a także zmienianie formacji. Wszystkie te rzeczy miały istotny wpływ na to jak nasi zawodnicy sobie poradzili. Te ich wyniki przedstawiane były w formie statystyk oraz ocen, co także rzutowało na formę.

To wszystko pozostało bez zmian, lecz twórcy postanowili wprowadzić pewną, bardzo dużą zmianę w porównaniu do innych odsłon. W FIFA 21 po raz pierwszy w historii będziemy mogli zmienić pozycję zawodnika. Sam system transferowy także uległ poprawie i jest teraz o wiele bardziej rozbudowany.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „FIFA 21 ULTIMATE EDITION KONTO ONLINE XBOX ONE / X- SERIES 🔥🔥”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *