fbpx
Strona główna » Produkt Call of Duty Vanguard Ultimate Edition Konto Xbox One / X Series

Call of Duty Vanguard Ultimate Edition Konto Xbox One / X Series

797 w magazynie

29,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

CALL OF DUTY VANGUARD ULTIMATE EDITION KONTO ONLINE XBOX ONE / X – SERIES

MOŻLIWOŚĆ GRY ONLINE

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

KAŻDY PO ZAKUPIE OTRZYMUJE OD RAZU INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTA NIE SĄ PRZEPEŁNIONE !!!

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Polski / Angielski / inny

* Przeznaczenie: XBOX ONE, XBOX ONE S, XBOX ONE X, Xbox One S All-Digital Edition , X – SERIES

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

MOŻLIWOŚĆ GRY ONLINE !!!!!!!!!

GRASZ NA WŁASNYM PROFILU!

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

CALL OF DUTY VANGUARD KONTO XBOX ONE / X SERIES – PROMOCJA – PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

Pragniesz przetestować najnowszą odsłonę CoD? Skorzystaj w takim razie z Call of Duty Vanguard Dostęp Do Konta Xbox!

Jak wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, co roku pojawia się nowa odsłona Call of Duty. Seria ta jest z pewnością legendarna. Od dwóch dekad oferuje nam ogromną frajdę i dba o to, abyśmy jak najlepiej poznali realia wojny. To właśnie pierwsze odsłony zaznajomiły wielu z nas z okrucieństwami, jakie dochodziły w latach czterdziestych XX wieku.

Teraz, po przygodach z Modern Warfare, Advanced Warfare czy Black Ops, twórcy postanowili porzucić ideę umieszczania konfliktu w teraźniejszości, przyszłości czy podczas zimnej wojny. Wracamy więc do czasów II WŚ. Dlatego jeśli chcesz przetestować tę grę, Call of Duty Vanguard Dostęp Xbox może być najlepszym rozwiązaniem.

Jak już wspomnieliśmy, gra przeniesie nas do lat czterdziestych XX wieku

W tej części protagonistami serii będą aż cztery osoby. Lucas Riggs to australijczyk, który służy w 20. batalionie i należy do tzw. Szczurów Tobruku. Wade Jackson natomiast jest pilotem, który pochodzi z eskadry zwiadowczej. Nie możemy też zapomnieć o Arthurze Kingsley, który wraz z 9. batalionem spadochronowym bierze udział w operacji Overlord w Normandii. Swoistą wisienką na torcie jest wprowadzenie snajperki ze 138. dywizji snajperskiej, mianowicie Poliny Petrovy.

Choć każda z osób walczy w innych zakątkach świata, to z czasem ich losy przeplotą się. Stworzą oni pierwszy w historii oddział specjalny. Jego celem będzie powstrzymanie operacji znanej jako Projekt Feniks. Czy im się uda? Call of Duty Vanguard Dostęp Online pomoże nam w znalezieniu odpowiedzi na to pytanie!

Wszystko co musisz wiedzieć o gameplayu

Gra oferuje nam standardową rozgrywkę, która dla wielu fanów serii będzie bardzo intuicyjnie. Stanowi bowiem rozwinięcie pomysłów i mechanik, które pojawiały się w poprzednich produkcjach. Jest to więc swoista ewolucja serii. Dalej będziemy posługiwać się ogromną liczbą broni, która we właściwy sposób dostosowana została do konfliktów, w których bierzemy udział.

Produkcja oferuje nam wiele rozmaitych usprawnień. Do tych standardowych jak, na przykład, bieganie czy skradanie się, dodać należy unikanie ataków, chowanie się za osłoną, wykorzystywanie środowiska w celu prowadzenia skuteczniejszej wymiany ognia czy po prostu zaglądanie przez uchylone drzwi do pomieszczeń w celu lepszego rozeznania sytuacji.

A to nie wszystko! Oprócz genialnego trybu fabularnego, gra oferuje nam też dostęp do trybu zombie, który spopularyzowany został przez studio Treyarch w odsłonie Call of Duty World at War. Teraz możecie skorzystać z Call of Duty Vanguard Download Xbox i sprawdzić czy ten tryb, jak i rozgrywka wieloosobowa jest tak dobra jak w poprzednich produkcjach.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Call of Duty Vanguard Ultimate Edition Konto Xbox One / X Series”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *