fbpx
Strona główna » Produkt Assassin’s Creed Valhalla Gold Edition + Season Pass Konto Wspódzielone Xbox / Series X

Assassin’s Creed Valhalla Gold Edition + Season Pass Konto Wspódzielone Xbox / Series X

19,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

ASSASSIN’S CREED VALHALLA GOLD EDITION + SEASON PASS KONTO OFFLINE XBOX ONE / X SERIES

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

SEASON PASS ZAWIERA :

  • Gniew druidów
  • Oblężenie Paryża
  • Dodatkowa misja – Legenda o Beowulfie

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* KAŻDY PO ZAKUPIE OTRZYMUJE OD RAZU INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTA NIE SĄ PRZEPEŁNIONE !!!

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Polski / Angielski / inny

* Przeznaczenie: XBOX ONE, XBOX ONE S, XBOX ONE X, Xbox One S All-Digital Edition , X – SERIES

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Preferowany tryb offline

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

ASSASSIN’S CREED VALHALLA KONTO OFFLINE XBOX ONE GRA TYLKO I WYŁACZNIE OFFLINE – DOKŁADNA INSTRUKCJA WYSŁANA JEST PO ZAKUPIE.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

* NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

Assassin’s Creed Valhalla Gold Edition + Season Pass Konto Wspódzielone Xbox / Series X

SEASON PASS ZAWIERA :

  • Gniew druidów
  • Oblężenie Paryża
  • Dodatkowa misja – Legenda o Beowulfie

 

Tym razem serial rozgrywa się podczas inwazji Wikingów na Anglię, w której wcielasz się w rolę najeźdźcy Eivora. A biorąc pod uwagę, że najnowszy rozdział Assassin’s Creed osadzony jest w okresie będącym synonimem grabieży, nic dziwnego, że Valhalla niesie ze sobą znacznie bardziej agresywną i chaotyczną walkę.

Assassin’s Creed Valhalla nie jest w stanie utrzymać swojego własnego otwartego świata i nie ma historii, o którą warto się troszczyć, ale szerokie ramiona Eivora wystarczają, by nieść najnowszy rozdział inspirowany Wikingami w serii weteranów. Inne gry z otwartym światem lepiej dostarczają wypróbowaną i przetestowaną formułę, ale Valhalla oferuje przyjemne wrażenia wspierane przez mniejsze przygody, które masz po drodze.

Czasami rozgrywka Valhalli często nawiązuje do bardziej klasycznej walki z Assassin’s Creed II, a seria na nowo odkrywa poczucie humoru i surową głupotę, której brakowało od czasu Black Flag. Seria często traktuje siebie trochę zbyt poważnie, więc wspaniale jest widzieć, jak Ubisoft przyjmuje bardziej jowialny ton.

Podobnie jak Edward Kenway w Black Flag, w pewnym sensie potykają się o bycie zabójcą, ale gra stara się wykorzystać to bardziej interesujące założenie. Zamiast tego Eivor ma w dużej mierze historię Wikingów, z fragmentami wiedzy o Asasynach i narracji Animusa, które sporadycznie, ale konsekwentnie zakłócają tempo.

Valhalla przybywa zaledwie dwa lata po wydaniu Assassin’s Creed: Odyssey, przenosząc nas z wojny peloponeskiej w starożytnej Grecji do starożytnego świata Wikingów i rzuca graczowi wyzwanie przejęcia kontroli nad Eivorem, Wikingiem, który walczył w inwazji nordyckiej. Anglii. Od grafiki po sprytne funkcje budowania świata i powiązania gry z szerszą fabułą Assassin’s Creed, Valhalla to intrygująca gra, w której gracz natychmiast się zanurza.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Assassin’s Creed Valhalla Gold Edition + Season Pass Konto Wspódzielone Xbox / Series X”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *